FAQ

Jaké jsou účinky BIO pupalkového oleje?

BIO Pupalkový olej má řadu pozitivních účinků na lidské zdraví. Celkově podporuje obranyschopnost organismu, působí jako prevence kardiovaskulárních chorob, podporuje celkovou vitalitu a spokojenost člověka. BIO pupalkový olej je znám také pro své antidepresivní působení. Vysoký obsah cenné GLK mu dává do vínku protizánětlivé účinky, které pomáhají správnému fungování mnoha systémů lidského těla. Pupalkový olej je prospěšný zejména ženám, je elixírem ženské energie, pomáhá při mnoha ženských potížích a v neposlední řadě také zlepšuje stav pleti, vlasů a nehtů.
Více se dozvíte v sekci BIO Pupalkový olej - účinky.

Co je to GLA (GLK)?

GLA (GLK) je zkratkou pro jednu z nenasycených mastných kyselin - kyselinu gama-linolenovou. Ta je nejcennější složkou BIO pupalkového oleje. Tato kyselina se v těle přeměňuje na látky podílející se na řízení mnoha tělesných funkcí, mají přitom výrazný protizánětlivý účinek. Prostřednictvím GLK tak dochází k tvorbě buněčných membrán.
Více se dozvíte v sekci BIO Pupalkový olej - složení.

Jaké je dávkování BIO pupalkového oleje?

Při vnitřním užití se doporučuje jedna kávová lžička oleje 2x denně. Je vhodné olej užívat při jídle, což zvyšuje vstřebávání prospěšných látek. Doporučuje se také užití plastové lžičky místo běžné kovové, které zaručeně s obsaženými látkami nereaguje.
Pupalkový olej se dá také kombinovat s různými pokrmy studené kuchyně.
Více se dozvíte v sekci Použití BIO pupalkového oleje.

Jaké jsou výhody pupalkového oleje v tekuté formě oproti kapslím?

BIO pupalkový olej v tekuté formě nachází širší uplatnění. Dá se užívat vnitřně, přímo a samostatně, stejně tak se dá zařadit do studené kuchyně pro přípravu různých pokrmů.
Oproti kapslím je pupalkový olej v tekuté podobě zcela přírodní, bez konzervantů a syntetických látek. Kapsle pupalkového oleje obsahují také konzervanty, které zvyšují jejich trvanlivost, ale mohou negativně ovlivnit cenné látky obsažené v pupalkovém oleji.
Více najdete v článku Proč pupalkový olej v tekuté podobě?


Comments