... pro krásu i zdraví

Půvabně žlutá pupalka dvouletá pocházející ze Severní Ameriky. Právem dnes bývá označována jako rostlina třetího tisíciletí.

Pupalkový olej BIO, lisovaný ze semen pupalky dvouleté za studena, je výjimečný především svým aktivním složením. Představuje cenný, přírodní zdroj kyseliny gama-linolenové (GLA). Ta je nezbytná pro správné fungování každého lidského organismu a v potravinách se přitom vyskytuje velmi vzácně.

Pupalkový olej obsahuje kyseliny GLA také další bioaktivní látky, které se podílejí na budování našeho zdraví a vitality.Bývá spojován také s příznivým působením na vzhled pokožky, vlasů a nehtů.

Je však nejenom elixírem krásy, ale také mládí. Dodává životní energii, především ženám. Přináší nejenom úlevu při menstruačních bolestech, bolestech prsou, premenstruačním syndromu, je prospěšný také při léčení endometriozy nebo cyst, přináší užitek ženám v klimakteriu, v šestinedělí, dospívajícím dívkám apod.

Více o pupalkovém oleji najdete na našich stránkách.

Objevte i vy blahodárný elixír zdraví a krásy!


Chcete pupalkový olej koupit?

Tipy na nákup najdete ZDE.


A proč právě tekutá podoba pupalkového oleje?

Jedině čistý pupalkový olej, ideálně v BIO kvalitě, bez syntetických látek a konzervantů, zaručuje maximální účinky. Je čistým darem přírody (na rozdíl od tablet, které jsou kvůli dlouhodobé trvanlivosti plné konzervantů).

Pupalkový olej v láhvi, tedy v tekuté podobě, lze užívat vnitřně i aplikovat na pokožku jako součást zkrášlující kosmetické péče. Nabízí tak širší využití než tablety a navíc i čisté přírodní složení s maximálním efektem.