Pupalka - pro krásnou srst vašich miláčků

posted Feb 25, 2012, 3:37 AM by admin _   [ updated Feb 25, 2012, 3:38 AM ]

BIO Panenský pupalkový olej je mj. také označován jako zdroj krásy, nemusí však vždy jít pouze o tu ženskou krásu. Vnitřním užití pupalkového předává tělu především cenné nenasycené mastné kyseliny, také unikátní GLA, která vyniká svým protizánětlivým účinkem a skvělým působením na stav a krásu pokožky, vlasů a nehtů.

Vnitřní užívání pupalkového oleje tak napomáhá vaší kráse, je prospěšné při mnoha kožních onemocněních. Pupalkový olej se užívá i pro obnovení vitality vlasů, zabraňuje také jejich vypadávání.


BIO Pupalkový olej i pro psy

Své skvělé vitalizační vlastnosti dokážou složky panenského pupalkového oleje předávat i vašim čtyřnohým miláčkům. BIO Pupalkový olej se užívá také jako doplněk stravy pro psy.
  • Napomáhá při kožních problémech (alergie, svědivost, vypadávání srsti).
  • Pomáhá obnovovat srst, podporuje růst, pomáhá proti vypadávání, vysychání kůže i psím lupům.
  • Navrací srsti vitalitu a lesk.


Dávkování pupalkového oleje pro psy je 1-2 čajové lžičky.

Dávkování závisí na váze psa, pro menší psy stačí jedna lžička. Doporučuje se začít postupně.

Pupalkový olej jednoduše smícháte s jídlem. Svým psům tak dopřejete hodnotnou stravu a skvěle obohatíte jednostrannou výživu, kterou dostávají.

Extrudované krmivo se obecně doporučuje obohatit esenciálními mastnými kyselinami a panenský pupalkový olej je jedním z těch nejcennějších zdrojů. Je známý pro své zkrášlující účinky a vynikající protizánětlivé působení.

Comments