Malé zamyšlení nad ženskou krásou

posted Feb 21, 2012, 7:14 AM by admin _   [ updated Feb 21, 2012, 7:38 AM ]

Ženská krása je často užívaným pojmem, přestože je těžko definovatelná a v mnoha ohledech ryze subjektivní. Krásu žen dnes mediálně prezentují především vyhublé modelky nezvyklých výšek, které mají málo společného s ženami běžného života. Tento trend vyznává světová móda již několik desetiletí. Bez ohledu na módní trendy a obrázky, které na nás denně chrlí většina časopisů pro ženy, je stále platné, že ženská krásná pramení především zevnitř, je spojena i s osobností a z velké části se odvíjí i od sebevědomí ženy.

Ostatně i modelky jsou důkazem toho, že to, co je pro některé ženy handicapem, se může jednoduše obrátit v ženskou přednost jenom tím, že změníme svůj přístup. Příkladem může být právě výška, vyhublost, či naopak kypré tvary, dlouhý nos, úzké rty, vysoké čelo nebo cokoliv jiného.


Jak být krásná?

Chcete být krásná? Zkuste zapracovat na svém sebevědomí, nehledejte své nedostatky, ale buďte hrdá na své přednosti. Určitě je máte! Krása se ukrývá v každé z nás.

Tyto stránky jsou věnované pupalkovému oleji, který je označován jako zdroj ženské krásy, ženské energie a sebevědomí. Pro krásnou pleť, vlasy a nehty je ideální kombinovat vnitřní a vnější užití pupalkového oleje, pupalkový olej je dá užívat ve formě pleťové masky, olejového balzámu i jako regenerátor nehtů. Krása a péče o své tělo jdou ruku v ruce. Budete-li o sebe pečovat, budete se cítit dobře a to se odrazí i v tom, jak budete vypadat. Platí to i naopak. Nízké sebevědomí se zrcadlí v nedostatku zájmu o sebe, to prohlubuje negativní pocity o sobě samé a ústí i v kritickém pohledu na svůj vzhled.

Začněte od začátku, pracujte na svém sebevědomí, nebojte se být ženou se vším všudy, pečujte o sebe, časem začnete spontánně objevovat i střípky své krásy.


Marylin Monroe: nechte se inspirovat!

Patronkou tohoto webu je Marylin Monroe, za celou historii se neobjevila žena, která by ji předčila v sex-appealu. Právě Marylin Monroe je považována za nejvíce sexy ženu všech dob a přitom právě ona byla ženou jako každá jiná. Měla svou krásu, kterou uměla vyzdvihnout, ženské křivky a bohužel i sebedestruktivní přístup k životu tak blízký mnoha ženám...


Nechte se inspirovat a probuďte svou krásu.

Věříme, že vám k ní může pomoci i panenský pupalkový olej.Comments