Pupalkový olej pro ženy

posted Feb 21, 2012, 7:11 AM by admin _

O nesporných pozitivních přínosech BIO pupalkového oleje na zdraví a krásu žen není pochyb.

Pupalkový olej při vnitřním užití (dávkování kávová lžička 2x denně):

  • napomáhá posílení ženské energie
  • reguluje hormonální rovnováhu
  • je prospěšný při obtížích spojených s ženským cyklem

V řadě prospěšných účinků pupalkového oleje ženy také ocení vliv pupalkového oleje na ženskou krásu. BIO Pupalkový olej:

  • příznivě ovlivňuje stav pokožky, vlasů a nehtů
  • vyhlazuje stárnoucí pleť
  • uklidňuje citlivou a poškozenou pleť
  • pomáhá při léčbě kožních onemocnění

Pojďme se nyní podívat na příznivé účinky BIO pupalkového oleje na ženský organismus blíže.


BIO Pupalkový olej pro zdraví a k posílení ženské energie

Pupalkový olej obsahuje cennou kyselinu gama-linolenovou (GLK), která se v těle mění na tzv. prostaglandiny s protizánětlivým účinkem.

Tyto látky dokážou blokovat zánětlivé procesy, které jsou spojeny s menstruačními křečemi. Stejně tak mohou pomáhat také při bolesti prsů, endometrióze a dalších problémech spojených s menstruačním cyklem. Dokonce se zkoumá také užití pupalkového oleje v léčbě neplodnosti.

Cenné složky pupalkového oleje také zabraňují zadržování vody a sodíku v těle a působí tak proti výkyvům v hmotnosti, mj. v souvislosti s ženským cyklem.

Obecně působí pupalkový olej na správnou funkci metabolismu. Napomáhá efektivnímu spalování tuků a zabraňuje jejich ukládání, tím může být užitečný v udržování váhy.

Pupalkový olej se doporučuje ženám v klimakteriu, pomáhá k posílení ženské energie i hormonální rovnováze. Příznivě ovlivňuje intimní život žen.

V neposlední řadě má pupalkový olej také antidepresivní účinky.


BIO Pupalkový olej pro ženskou krásu

Již jsme si říkali o pozitivním vlivu pupalkového oleje na udržování tělesné hmotnosti. Podívejme se nyní na další působení na krásu žen.

Pupalkový olej také příznivě působí na kardiovaskulární systém, podporuje lepší prokrvení končetin a působí tak proti vzniku křečových žil.

Pupalkový olej se také úspěšně užívá pro zlepšení stavu pokožky, vyhlazuje stárnoucí pleť, pomáhá při léčbě kožních problémů, ekzémů nebo akné.

Vyživuje a posiluje i vlasy a nehty.

Comments