Domácí čokoládová masáž!

posted Apr 20, 2012, 8:32 AM by admin _   [ updated Apr 20, 2012, 8:34 AM ]

V nabídce různých masážních salónů a wellness center dnes často objevujeme čokoládovou masáž, která může být spojena také s čokoládovým zábalem. Čokoládová masáž s omamnou hřejivou vůní, která celé vaše tělo zahalí do sladkého kakaového závoje bývá označována jako královská masáž. Má povzbuzující a stimulující účinky na pokožku, ale zaručeně také přinese radost a zlepší náladu.

Čokoládová masáž je založena na povzbuzujícím působení čokolády, resp. kakaa, které je jejím základem. Kakao a kakaové pochoutky jsou již po tisíce látky užívány pro zlepšení nálady a posílení organismu. Výrazná vůně kakaa je zdrojem dobré nálady, zároveň má i stimulující a antioxidační vlastnosti.

Kakao obsahuje cenné vitamíny a minerální látky, které mají omlazující účinky na pokožku. Kakaové máslo se pak užívá pro své hydratační, vyživující a omlazující vlastnosti. Kakao dokáže blokovat procesy předčasného stárnutí, má antioxidační efekt a působí proti vráskám. Kakao v péči o pokožku podporuje prokrvení pokožky, stimuluje metabolismus pleti a tak ji vyjasňuje a omlazuje.


Všechny zvláčňující, vyživující a omlazující vlastnosti kakaa se využívají i při čokoládových masážích. K dispozici je však i čokoládová kosmetika a pečující balzámy s obsahem kakaového másla, které své povzbuzující a stimulační účinky předávají pokožce i v domácí péči.


Čokoládový BIO balzám s bambuckým máslemDíky čokoládovým balzámům se můžete i doma zahalit do lahodného čokoládového závoje, který zaručeně osvěží vaši mysl i pleť. Vychutnáte si tak sladkou čokoládovou vůni bez toho, abyste se bála o svoji váhu. Právě naopak, kakaové máslo a čokoládová péče vám přinese krásnější, jasnější a vyhlazenou pokožku.

Čokoláda navíc působí jako afrodiziakum, sladce voňavou pokožku tak ocení i váš partner.

Pečující tělový balzám Čokoládová fantazie najdete v e-shopu Síla doteku ZDE. Čokoládovou péči můžete dopřát sobě i svým dětem, které tato čokoládová pochoutka jistě potěší, minimálně tak, jako vás.

Comments