Depilace cukrovou pastou

posted May 24, 2012, 9:49 AM by admin _   [ updated Jul 25, 2013, 8:00 AM ]

Trendem dnešní doby je odstraňování chloupků snad ze všech částí těla, zdaleka už nejde pouze o nohy.

  • Bohužel holení působí jen krátkodobě a v podpaží často zanechává i nevzhledné černé tečky. Holení totiž neodstraňuje chloupky celé, zanechává na místě kořínky chloupků, které se jeví jako černé tečky.
  • Depilace, která dokáže odstranit celé chloupky včetně kořínků, je pak často zavrhována, protože bývá příliš bolestivá.
  • Holení i depilace jsou navíc spojené s podrážděním pokožky, zarudnutím, pupínky a dalšími nepříjemnými kožními projevy.

To vše dokáže eliminovat depilace cukrovou pastou.


Cukrová pasta + kokosový olej

Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je moderním způsobem odstraňování chloupků i z těch nejcitlivějších míst na těle. Tato metoda dnes zažívá renesanci, přestože patří k těm nejstarším metodám depilace vůbec. Cukrová pasta, často obohacená o pečující a hojivé přírodní esence (tea tree, heřmánek aj.) je čistě přírodním produktem, který nezpůsobuje podráždění a zarudnutí pokožky. Depilace cukrovou pastou navíc probíhá ve směru růstu chloupků, takže je ve srovnání s jinými metodami méně bolestivá.

Cukrová pasta strhává pouze chloupky a odumřelé kožní buňky, to zabraňuje poškození pokožky často spojenému se zarůstáním chloupků. Cukrová pasta účinně a šetrně odstraní chloupky i z intimních partií těla až na celých šest týdnů. Depilace cukrovou pastou je přitom vhodná i pro domácí použití.

Cukrovou pastu s antibakteriálním teatree, pečujícím heřmánkem a růžovou vodou najdete v letní nabídce eshopu SÍLA DOTEKU. Najdete zde také návod na použití cukrové pasty s tea tree. 

V nabídce nechybí ani kokosový olej, který působí jako přírodní regenerační prostředek po depilaci. Cukrová pasta a kokosový olej jsou pro vás v eshopu navíc připraveny v akčním balení za výhodnou cenu.

Comments