Dotek jara

posted Apr 19, 2012, 12:03 PM by admin _   [ updated Apr 20, 2012, 8:23 AM ]

Aprílové počasí si s námi typicky zahrává, ale slunce již má nezvratnou sílu a příroda se jistojistě probouzí ze zimního spánku. I přes občasné oblačno a tolik potřebné dešťové přeháňky se můžeme těšit z kvetoucích stromů, nádherných kvítků v našich zahrádkách nebo všudypřítomné zeleně přinášející radost a novou energii.

Jaro je obdobím nových začátků, dobou spojenou se znovuobnovením všech přírodních cyklů. Všechno staré je pryč a nové začíná. S jarním kouzlem a hřejivými slunečními paprsky je také spojený tělový a masážní olej Dotek jara. V péči o pokožku přináší povzbuzující působení, vyjasňuje a vyhlazuje pleť, přináší novou energii do každodenního života.


Tělový a masážní olej Dotek jara

Dotek jara - tělový a masážní olej
Tato výjimečná kompozice panenských olejů a vonných esenciálních olejů pochází z aromaterapeutické dílny společnosti Nobilis Tilia.

Dotek jara slouží jako masážní olej k profesionálním i domácím masážím, uplatní se i jako pečující tělový olej, který dodá pokožce jasnější a krásnější vzhled, unavené mysli pak novou energii do každodenních dnů. Osvěžující jarní vůně zvedne náladu i sebevědomí.

Tělový a masážní olej Dotek jara harmonizuje emoce. Působí zejména na srdce a játra, pomáhá uvolňovat negativní pocity, ulevuje od frustrací, zbavuje hněvu, oživuje, přináší radost a dobrou náladu.


Tělový a masážní olej Dotek jara koupíte spolu s dalšími vonnými oleji v e-shopu LNĚNÝ OLEJ LÉČÍ. Vonné tělové oleje skvěle doplňují zaměření e-shopu, kterým jsou panenské oleje ve své nejpřirozenější podobě. Tělové a masážní oleje panenské oleje obohacují o směsi přírodních vonných esencí, aby jejich rozšířily pečující a terapeutické působení.

Comments