Exotické masáže s pečujícími balzámy

posted Apr 27, 2012, 12:23 PM by admin _

V poslední době si můžeme dopřávat i masáže s exotickým nádechem, nechávají se inspirovat zkrášlujícími a ozdravnými rituály celého světa, užívají vonné esence a masážní oleje s nezaměnitelným kouzlem a vynikajícími pečujícími účinky. Exotické masáže jsou potvrzením toho, že skrze tělo se dá ovlivňovat i mysl. Jemné doteky orientálních olejů, různé zábaly a chvilky relaxace dokážou uvolnit nejenom svaly, ale také mysl.

V nabídce masérských salónů se tak můžeme setkat s čokoládovou nebo kokosovou masáží, aromaterapeutickými masážemi, zkrášlujícími rituály obohacenými o peeling anebo zábaly. Dopřát si špetku exotiky a mimořádné pečující účinky, relaxovat u blahodárných doteků vonných tělových balzámů můžete i doma, stačí si některý z tělových balzámů určených k péči o tělo i duši pořídit.

karité - bambucké máslo
Takový balzám může představovat čistý panenský kokosový olej. Můžete si ho dopřát například v balení české společnosti Nobilis Tilia zaměřené na přírodní kosmetiku s příhodným názvem Kokosová fantazie. Využít můžete také karité – bambucké máslo, které je také ve své nejpřirozenější podobě k dostání v pečující dóze s označením Bambucká fantazie. Třetím balzámem z pečující tělové řady Nobilis Tilia je pak Čokoládová fantazie s kakaovým máslem.

O těchto unikátních balzámech vhodných pro profesionální i domácí masáž i každodenní luxusní péči o tělo se dočtete na webu www.kekrase.cz.

Všechny balzámy jsou součástí nabídky eshopu SÍLA DOTEKU s přírodními a bio produkty.

Comments